O tustu    

Jsme Tusto

V italském jazyce znamená Tusto chuť a vkus. S vaší chutí si pohrají naše jídla. Váš vkus pohladí moderní interiéry našich podniků. Naší prioritou je spokojený zákazník, proto dbáme na vstřícnost a ochotu našeho personálu. Rádi objevujeme a kombinujeme. Inspirujeme se v Itálii, kde dlouhá léta působil náš šéfkuchař Karel Tománek. Našim hlavním cílem je propojení jednoduché italské kuchyně s jednoduchostí pravého českého ležáku. Snažíme se objevovat nové chutě a nová propojení, která se mohou zdát na první pohled neslučitelná. Vyberte si jeden z našich podniků v Brně nebo ve Znojmě a vydejte se objevovat s námi.

Tusto Titanium

V jednoduchosti je síla. Rozhodli jsme se propojit jednoduchost italské kuchyně s chutí českého ležáku. Kombinace jídel původem z Itálie, a spojování zdánlivě nepropojitelných světů s českým pivem, nás prostě baví. V moderním a vzdušném interiéru přinášíme poctivá jídla o našich mistrů kuchařů a perfektně načepovaná piva v té nejlepší možné kvalitě od našich mistrů výčepních. V pivních tancích pro Vás máme připravenu Ryze Hořkou dvanáctku od Radegastu a dalších sedm výčepních kohoutů s pivy od Plzeňského Prazdroje. V naší krásné vinotéce navíc najdete také vynikající italská a moravská vína. Pro milovníky kávy jsou připraveny speciality od italské značky Hausbrandt. Pro naše zákazníky máme připraven dostatek míst sezení, salónek pro 40 osob a v létě také zahrádku ve vnitrobloku. Naše zákazníky hostíme už od roku 2015, kdy Tusto-Titanium otevřelo své dveře. Přijďte ochutnat některé z jídel, která jinde neochutnáte.
Tusto-Titanium patří do rodiny podniků značky Tusto, které jsou na trhu od roku 2012.

Proč Tusto?

Italština je jazyk, který je stejně jako naše mateřština plný nejrůznějších nářečí rozdělených podle oblastí. A v jednom z těchto prastarých nářečí můžeme nalézt i výraz Tusto. Pochází konkrétně z Abruzzského dialektu a označuje chuť a vkus, tedy slova, která nás vystihují. Pokud máte chuť i vkus, jsme pro Vás ideálním místem k návštěvě.