tn
slide-pic

Co je u nás nového?

MS hokej 2023

12.05.2023 (00:00) - 28.05.2023 (00:00)

Budeme vysílat živě všechna zajímavá utkání a zápasy našeho národního týmu. Navíc jsme připravili fantastickou nabídku tradičních jídel z vybraných zúčastněných zemí. Pouze v Tustu můžete  svět nejen vidět, ale i ochutnat.

V první části šampionátu ochutnáte národní jídla Česka, Slovenska, USA, Slovinska a Maďarska. V play off potom ochutnáte pochoutky reprezentující Finsko, Rakousko, Švýcarsko a Norsko.

Objednáním jakéhokoliv jídla z hokejové nabídky získáváte možnost tipovat vítěze Mistrovství světa v hokeji a vyhrát originální fanouškovský dres české reprezentance bez reklam nebo oficiální reprezentační puky. 

Všechna jídla budeme nabízet tak dlouho, dokud jejich země z MS nevypadne, v další části potom přidáme další jídla. Konkrétní jídla budeme odtajňovat postupně.

Pro soutěživé manažery je připravena Sazka Fantasy Liga Tusto, kde můžete poměřit svoje znalosti s dalšími hokejovými odborníky. Sestavte si tým s rozpočtem 100 milionů na aktuální kolo a hrajte o další ceny. Stačí kliknout na odkaz.

Přihlásit se do Fantasy Ligy Tusto ZDE